East Africa 2014

Dobrovolnická misijní služba

Kenya, South Sudan
23. 6. – 22. 9. 2014

Po tříměsíční misi v Keňském sirotčinci (v létě 2013) jsme znovu vytvořily tříčlennou skupinu dobrovolníků na pomoc dětem ve složité situaci (osiřelé, chudé, vyhnané, zneužívané...) do východní Afriky. Začátek pobytu jsme působily opět v dívčím sirotčinci v Marimbě, poté jsme se rozdělily do školy konventu sester Karmelitánek v Tindinyo, kde působily Edita a Klára, a do sirotčince v Toritu, v Jižním Súdánu, kde byl na měsíc Francis.

Kromě této výpravy v září dojel do Marimby také Matěj, který zde minulý rok strávil léto.Teď už je náš letošní pobyt v Africe za námi, upřímně děkujeme za Vaši podporu, bez které by to nebylo možné.
Návratem do Evropy ale naše mise nekončí, budeme dále pracovat na projektech pro potřebné děti, aktuálně chceme podporovat následující projekty:


Marimba Children's Home     Primary school Tindinyo     Torit Father's House

Mojžíšova pomoc chlapcům          
 
Pokud se chcete zapojit do pomoci, můžete přispět finančně, modlitbou i osobní pomocí - dobrovolnictví (viz Podpořte misii).
Předem Vám všem srdečně děkujeme za všechny dary.

Klárka, Edita a Francis


Zeptejte se:
meru@misiekena.org

Nejnovější zprávy

 • První měsíc v Marimbě Tereza & Tereza jsou už měsíc v dívčím sirotčinci. A posílají pozdravy od dětí.Zároveň děkujeme za vaši podporu několika příspěvků.Podpořte misii
  Přidáno v 19. 3. 2016 13:52, autor: Francis Novotný
 • Moses opět v Česku Na konci srpna k nám do Česka opět plánoval přijet rodilý Keňan Moses, který se věnuje projektům pomoci chudým chlapcům.Kvůli prodloužení doby k získání víz ale letos přijet nemůže ...
  Přidáno v 5. 8. 2015 12:16, autor: Francis Novotný
 • Afrika na Noci kostelů 2015 Dnes (29. 5.) nás čeká Noc kostelů 2015, o situaci dětí ve východní Africe se můžete dozvědět hned ve dvou kostelech, těšíme se na vás:Brno – Starý Lískovec21:45 ...
  Přidáno v 20. 7. 2015 14:54, autor: Francis Novotný
 • příběh chlapce ze slumu Moses nám poslal další příběh situace chudého chlapce, píše o Martinovi Francisovi Kimemeu, kterému zajistil pomoc v jeho situace, ze které se sám nemohl dostat. Více v článku ↓:
  Přidáno v 30. 4. 2015 5:13, autor: Francis Novotný
 • Eastland College of Technology v ostrém provozu Technická voška je už v ostrém provozu s prvními studenty, hlavní budova je již dokončená a dostavují se stále další.
  Přidáno v 22. 3. 2015 2:41, autor: Francis Novotný
Zobrazení příspěvků 1 - 5 z 14 Zobrazit více »

Podřízené stránky (3): Fotky Informace o misii přednášky, prezentace